Design
1092430

NILS JONSSON, matbord, "Bjärni", Troeds, Bjärnum, 1900-talets andra hälft.

Teak och teakfaner. Två utdragbara skivor à 57 cm vardera. Brännstämplat. Längd 135. Bredd 85. Höjd 74 cm. Total längd 242 cm.

Slitage. Repor.

Utropspris
4 000 SEK