TAKLAMPA, "Big Bang, Enrico Franzolini och Vicente Garcia Jimenez, Foscarini, 2000-tal

Vitmålad metall och vit metakrylat. Längd 85, bredd 85, höjd 60

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK