Design Möbler
1092773
Ron Arad
(Född 1951)

RON ARAD, stolar, ett par "Tom Vac chairs", 1997, Ron Arad Associates, upplaga om 500 exemplar.

Aluminium, krompläterade ben, signerad Ron Arad 151/500 samt 152/500.

Smärre slitage.

Eva Seeman
Eva Seeman
Ansvarig specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 31

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK