SPEGELLAMPETT, 1700-tal.

Spegelglas med skär- och olivslipad dekor. Två svängda ljusarmar i mässing. Höjd 51 cm, bredd 16 cm.

Konditionsrapport

Delvis renoverad och kompletterad samt mindre lagning. Mindre skador. Slitage, anlupet glas samt fläck.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V4

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Magdalena  Wiberg

    Göteborg

    Magdalena Wiberg
    Värderare (vikarie)

    magdalena.wiberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 2 timmar

    Utropspris: 5 000 SEK

    3 850
    373 EUR
    439 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 050 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (8 bud)
    120 okt 06:443850SEK
    519 okt 22:543508SEK
    118 okt 05:163300SEK