Rund skiva av brun marmor. På svartlackerad metallfot märkt Knoll International. Diam 136, height 73 cm.
Smärre slitage. Märken. Skiva med lagning på kant
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10