K. WILLIAMS, kavaj 1960-tal

K. WILLIAMS, kavaj 1960-tal

Svart & vitmönstrad ylle med krage, muddar samt ficklock i svart sammet. Enkelknäppt, fodrad med svart acetat. Etikett märkt "K.Williams Stockholm". Storlek motsvarar ca medium
Svart sammetshatt medföljer

Obetydligt ytslitage. Fläck.

Säljaren kommer att skänka hela intäkten till välgörande ändamål.

Utropspris
1 500 SEK