Mörkblå mocka med guldfärgade detaljer på tå och klack. Märkta "miss Tre venezia Italy". Enligt märkning storlek 36,5,
Bruksslitage, repor
Säljaren kommer att skänka hela intäkten till välgörande ändamål.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10