Smycken Broscher
1093330
Kattbrosch 18K guld med svart och vit emalj samt runda briljantslipade diamanter och fasettslipade rubiner

längd ca 5.5 cm, total vikt 49 g. Med italienska stämplar.

Bruksslitage, någon liten skada på emaljen

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
16 000 SEK