Mått 18½, vikt 4.2 gram. Stämplad H&Å (Hellström & Åhrling), Stockholm 1967. Diamant ca Top cape/cape -vs
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10