Trä med inläggningar, skålens diameter 32, höjd 21 cm, vasens höjd ca 18 cm
Slitage. Repor. Märken. Skador (saknar botten)
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10