Karel Appel

(Nederländerna, 1921-2006)
Karel Appel
(Nederländerna, 1921-2006)

KAREL APPEL, färglitografi, signerad, numrerad 51/75, daterad -77.

Två figurer. Bildstorlek 36x54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Utropspris
300 EUR