Design
1093717

DOSOR, 1+1, silver, tot ca 640 gram

En med rund form och förgylld insida. Dekor av pärlstav och spelande ängel. höjd 10, diameter 10 cm. En i form av en oktagon med klädd insida och skuren dekor och infattad grön sten, på fyra fötter. Höjd 7, diameter 14 cm

Lättare ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK