18K guld och stål, quartz ETA 956112, safirglas, pärlemortavla, diamantindex, datum, originallänk ref Y-H2/FAB004, viklås, box, cert och papper.
Refnr WJF1353, serienr GR3014
Bruksslitage med repor i glas och länk. Funktion garanteras ej. Servad vid okänd tidpunkt, utbytta delar från servicetillfället medföljer.