LÄKARSKÅP, 1900-talets mitt.

LÄKARSKÅP, 1900-talets mitt.

Bemålad plåt. Glasat dörrpar upptill med 2 lösa hyllplan av glas. Dörrpar i plåt nertill med bakomliggande hyllplan. Längd 80, bredd 42, höjd 166 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Fläckar. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK