SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Två dörrar med bakomliggande hyllplan. Fem lådor. Bredd 154, djup 43, höjd 80 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 600
    348 EUR
    411 USD

    Budhistorik (18 bud)
    711 okt 14:473600SEK
    111 okt 14:023400SEK
    4 7 okt 15:143200SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes