Fanerat med mahogny. Beslag av mässing. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. lådor samt avlastningsskiva. Bredd 114, djup 43, höjd 135 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.