INGEMAR THILLMARK, fåtöljer, ett par, "Läckö", OPE-möbler, 1900-talets andra hälft.

Stomme av betsad bok. Lösa plymåer i rygg och sits. Klädsel av skinn. Sitthöjd ca 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 700
    358 EUR
    422 USD

    Budhistorik (10 bud)
    7A11 okt 14:483700SEK
    611 okt 14:483500SEK
    711 okt 14:473300SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes