SYSKONRING, 18K vitguld med 2 briljanter 1,81 ct enligt gravyr, TCr VS enligt värderingsintyg (medföljer)

Total vikt 5,6 g, Storlek 15,35/48. Vit sten ej diamant medföljer.

Slitage. Repor.

Utropspris
50 000 SEK