ARMRING 18K guld med små pärlor, 28,7 g, Lars Lundberg Göteborg.

Ca 6 x 5 x 1,2 cm.

Konditionsrapport

Repor. Slitage. Nagg. Pärlor slitna.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K3

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Unni Trolle

    Unni Trolle
    Gemmolog, värderare

    unni.trolle@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 8 000 SEK

    6 100
    593 EUR
    672 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    213 dec 15:116100SEK
    1 7 dec 17:145000SEK