Belysning Taklampor
109505

LJUSKRONA, 1800/1900-tal. H 70.

Ljuskrona, 1800/1900-tal. h 70.

Metallstomme behängd med prismor. 6 ljusarmar.

Slitage. Prismor med nagg samt några saknas.

Utropspris
1 500 SEK