BRILJANTRING 18K vitguld m 1 briljant ca 0,55 ct TW VS, samt 10 mindre briljanter ca 0,70 ct TW SI

Total vikt 5,9 g. Storlek 17/53,5. Värdering från Hovjuvelerare Carl Hoff, Helsingborg medföljer.

Repor. Slitage. Gäller ringskena.

Utropspris
16 000 SEK