Allmoge
1095279

BORD, Hälsingland, 1800-talets första hälft.

Längd 114, bredd 82, höjd 75,5 cm.

Smärre kompletteringar. Framtagen originalfärg. Slitage, obetydliga torrsprickor.

Utropspris
3 000 SEK