VASER, silver, 2 st, tot ca 361 gram

Konisk form på fot med Dekor av bland annat blad. Höjd 9-16 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Bucklor. Ojämn form. Utvändig gravyr "Eric Mörtberg"

Utropspris
5 000 SEK