ZOLTAN VON BOER, olja på pannå, signerad och daterad Malmö 1969.

Utan titel. Pannå 50 x 36 cm.

Konditionsrapport

Ytsmuts.

Proveniens
Inköpt på Hedenius konsthande, Stockholm,l på omkring 1970 av nuvarande ägare.
Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T12
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

amanda.wahrgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    8 000
    774 EUR
    912 USD

    Budhistorik (7 bud)
    611 okt 15:048000SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes
    1 7 okt 18:145000SEK
    5 7 okt 13:214000SEK