GIRARD GENEVE, fickur 33 mm

GIRARD GENEVE, fickur 33 mm

18K guld i dubbla boetter, nyckelklocka, plexiglas, vit urtavla, riklig boettdekor, nycklar och påse finns, 1800-talets senare del

serienr. 35657 Nyckel finns.

Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK