BYRÅ, 1800-talets första hälft.

Målad. Tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 100, djup 47, höjd 98 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Senare beslag. Torrsprickor. Nycklar saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N13

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    5 200
    503 EUR
    593 USD

    Budhistorik (19 bud)
    711 okt 14:535200SEK
    5A11 okt 14:525000SEK
    711 okt 14:524900SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes