Möbler Skåp & Byråar
1096569
BYRÅ, 1800-talets första hälft.

Målad. Tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 100, djup 47, höjd 98 cm.

Slitage. Senare målning. Senare beslag. Torrsprickor. Nyckel saknas.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK