MATSERVIS, 54 delar, "Musselmalet", Royal Copenhagen, 1900-talets senare hälft.

Består av:
2 uppläggningsfat, 1022 (andra sortering)
18 djupa tallrikar, 1170 (12 av andra sortering)
2 djupa tallrikar, 1079
12 tallrikar, 1048 (4 av andra sortering, 2 av tredje sortering)
16 assietter, 1/1086 (6 av andra sortering)
1 rektangulärt servings fat, 1143 (andra sortering)
2 uppläggningsfat, 1/1062 (1 av andra sortering)
1 skål, 1/141

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    13 500
    1 307 EUR
    1 540 USD

    Budhistorik (42 bud)
    8A13 okt 20:5513500SEK
    713 okt 20:5513000SEK
    813 okt 20:5512500SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes