SKÅP, Swedish grace, 1920/30-tal.

Tudelat. Betsad björk, dekor av intarsia. Överdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Nedtill med tre lådor. Bredd 142. Djup 56. Höjd 160 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Christian Olsén

    Christian Olsén
    Chef inlämning Västberga

    christian.olsen@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    7 000
    678 EUR
    798 USD

    Budhistorik (22 bud)
    411 okt 15:017000SEK
    3A11 okt 15:006800SEK
    411 okt 15:006600SEK
    Acceptpris på 3 200 SEK uppnåddes