Tudelat. Betsad björk, dekor av intarsia. Överdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Nedtill med tre lådor. Bredd 142. Djup 56. Höjd 160 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.