Fanerat med teak. Nedfällbar lucka med bakomliggande barinredning och belysning. Glas med etsad dekor. En låda. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 92. Djup 65. Höjd 123,5 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken. Ej funktionstestad belysning.