Målat barrträ. Tre lådor i sarg. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Två skåpsdörrar på vardera sida med bakomliggande hyllplan. Beslag av metall. Bredd 147. Djup 51. Höjd 101 cm. Nyckel finns.
Slitage. Torrsprickor. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.