MATTA, Keshan, signerad, 411 x 300 cm.

Mörkblått fält med mittmedaljong.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Tvättad.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Karin Larsdotter

    Göteborg

    Karin Larsdotter

    karin.larsdotter@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 12 000 SEK

    Slutpris

    5 200
    503 EUR
    593 USD

    Budhistorik (46 bud)
    214 okt 11:025200SEK
    7A14 okt 11:025000SEK
    214 okt 11:025000SEK