RÅTTSVANSSKED, silver, otydlig stämpel, Skandinavien 1700-tal.

Med monogram. Längd 20 cm. Vikt 38 gram.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V4

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Lisa Mothander

    Lisa Mothander

    lisa.mothander@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    650
    63 EUR
    72 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    3 2 dec 19:51650SEK
    1 1 dec 11:35600SEK
    229 nov 21:40500SEK