BYRÅ, omkring år 1900.

Målad. Tre lådor, beslag av mässing. Bredd 93. Djup 44,5. Höjd 82 cm.

Konditionsrapport

Senare målning och beslag. Slitage. Repor. Märken. Torrspricka. Nycklar saknas.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    4 700
    455 EUR
    536 USD

    Budhistorik (18 bud)
    211 okt 14:594700SEK
    6A11 okt 14:594500SEK
    211 okt 14:594300SEK
    Acceptpris på 2 500 SEK uppnåddes