MÖLLENBORG MEDALJONG, 18K guld.

mått 3 X 5.3 cm, vikt 13 g. Stämplad GM, Stockholm 1874. Tillpassat etui medföljer.

Konditionsrapport

Med skador

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Cecilia Andrén

    Cecilia Andrén
    Ansvarig specialist smycken

    cecilia.andren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 000
    292 EUR
    333 USD

    Budhistorik (3 bud)
    113 jan 18:193000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes
    213 jan 12:352800SEK
    16 jan 15:542100SEK