BRICKOR, 2 st, glas, 1900-talets mitt.

Skiva av glas. Slipad dekor. Stomme av rostfritt stål. Längd 27-53. bredd13-30 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    400
    39 EUR
    46 USD

    Budhistorik (3 bud)
    111 okt 14:42400SEK
    2 5 okt 22:25350SEK
    1 5 okt 20:40300SEK