1097602
VINKYLARE, tenn, GAB, Stockholm. 1937.
Vinkylare, tenn, gab, stockholm.  1937.

Klotformad med hänklar. Höjd ca 19 cm

Åldersrelaterat slitage. Smärre repor och märken..

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
1 500 SEK