Stomme av bok. Fanerad med teak samt lådfronter med mörkbetsad ek. Ben med mässingsavslut. Tre lådor. Längd 81 cm, bredd 39,5 cm, höjd 73 cm. Nyckel finns.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.