W A BOLIN PÄRLCOLLIER 2 rader odlade pärlor ca 7-7,5 mm m lås i 18K guld m bríljanter 0,40 ct och safirer 1,06 ct

Kortaste raden inklusive lås 41 cm. Lås stämplat W A Bolin 1989. Inristat lager nr 177-01-90. Inköpskvitto från W A Bolin medföljer. Original etui. 11 extra pärlor medföljer.

Slitage. Repor.

Utropspris
17 000 SEK