Design
1097867

PERCIVAL LAFER, soffor 2 st samt fåtölj, Lafer SA, 1900-talets andra hälft.

Stomme fanerad med palisander. Klädsel med ljust läder. Sitthöjd 40, bredd 97, 160 samt 222, djup 87, höjd 63 cm.

Slitage. Märken. Smärre fanerskador. Repor.

Utropspris
12 000 SEK
Om Cites