MATTA, efter Paul Klee, Ege Art Line, Danmark 1900-talets slut, 275 x 183 cm.

Etikettmärkt "PAUL KLEE - FLORENTINISCHES VILLENVIERTEL - 1926. Design NO. 80535"

Något slitage. Fläckar.

Utropspris
6 000 SEK