VITRINSKÅP, England, 1900-talets första hälft.

Fanerat med mahogny, dekor av intarsia. Glasat dörrpar med bakomliggande hyllplan. En låda under dörrpar. Bredd 121,5. Djup 49,5. Höjd 177,5 cm. Nyckel finns.

Slitage. Smärre fläckar. Repor. Märken. Torrsprickor.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

419. Francesco Clemente, "The Four Elements".
Utropspris
800 000 - 1 000 000 SEK
Budhistorik
640 000

ditt bud
Aktuellt bud:
640 000 SEK