TAMBURMAJOR, AB Rangvald Torkelson, Skånes Fagerhult, 1900-talets slut.

Guldpläterad. Sex svängda krokar. Höjd ca 180 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Märken. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    750
    73 EUR
    86 USD

    Budhistorik (10 bud)
    711 okt 21:14750SEK
    611 okt 16:53700SEK
    5 9 okt 21:37650SEK