Design
1098332
Vico Magistretti
(1920-2006)

VICO MAGISTRETTI, bord, Fritz Hansen, Danmark, 1994.

Skiva fanerad med björk. Underreden av metall. Etikettmärkt. Längd 220. Bredd 122. Höjd 73 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK