VICO MAGISTRETTI, bord, Fritz Hansen, Danmark, 1994.
Skiva fanerad med björk. Underreden av metall. Etikettmärkt. Längd 220. Bredd 122. Höjd 73 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken.