CARTIER, PENNOR, 3 st, och en NYCKELHÅLLARE i två originaletuier, 1970-tal.
Set med kulspetspenna, blyertspenna och nyckelhållare i originaletui.
Blyertspennan och etuiet märkta "must de Cartier" resp "must de Cartier Paris". Nyckelhållaren och kulspetspennan märkta med Cartiers motsatta "CC".
Blyertspenna med räfflad yta, märkt CC, i originaletui.
Alla tre pennor märkta med kod.
Något slitage.