SKÅP, 1800-talets slut

SKÅP, 1800-talets slut

Ek med detajer i alm. Dörrpar, med bakomliggande hyllor, flankerade av kannelerade pilastrar Nedtill två lådor flankerade av spiralvridna halvkolonner. Svärtade klotfötter. Bredd 84 cm, djup 64 cm, höjd 165. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar. Torrsprickor.

Utropspris
4 000 SEK