Röd lack och förgyllning, "Trinity". Märkt med numrering: 048184, med Cartier logo och "must de Cartier". Spets stämplad 18K 750. Längd 13,5 cm.Originalask & garantisedel.
Fläckar i asken. Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.