Fanerat med palisander. Jalusidörrar med bakomliggande hyll- och lask inredning. Hyllor i glas. Belysning. Bredd 110, djup 40, höjd 110 cm.
Smärre slitage. Märken. Repor. Nagg på glasskivorna.