Möbler Skåp & Byråar
1099387
SKÄNK, 1800-talets andra hälft.

Målad. Tråg. Två lådor. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Beslag av mässing. Bredd 105, djup 50, höjd 126 cm. Nyckel finns.

Slitage. Senare målning. Torrsprickor.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK