LENA LARSSON, gungstol, "Bohem", Nesto, Nässjö, 1900-talets andra hälft.

Målad. Spjälad rygg. Märkt. Sitthöjd ca 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Smärre färgbortfall.

Placering
Gamla Borgåvägen 231, 01380 Vantaa, byggnad B, trappa A2

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Heathcote-Ball

    Anna Heathcote-Ball

    anna.heathcoteball@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 19 timmar

    Utropspris: 150 EUR

    50
    EUR
    515 SEK
    57 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 55 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    2A15 dec 21:2750EUR
    115 dec 21:2745EUR
    215 dec 21:2540EUR