LENA LARSSON, gungstol, "Bohem", Nesto, Nässjö, 1900-talets andra hälft.

Målad. Spjälad rygg. Märkt. Sitthöjd ca 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Smärre färgbortfall.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Heathcote-Ball

    Anna Heathcote-Ball

    anna.heathcoteball@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    850
    82 EUR
    97 USD

    Budhistorik (12 bud)
    219 okt 20:27850SEK
    319 okt 20:26800SEK
    219 okt 20:26750SEK