Svärtade gavlar och teakfaner. Överdel med hyllplan. Nedtill med skjutbara dörrar och bakomliggande hyllplan. Bredd 80. Djup 40. Höjd 164 cm.
Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar. Lagningar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10